





Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SG105M
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.16kg
20.47€ (40.04лв.)
без ДДС: 17.06€ (33.37лв.)
Етикети:
Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, SG105M
, TENDA
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, цена Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, оферти Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, ревю Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, промоция Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, онлайн магазин Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, поръчай Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black мнения
, Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, tenda {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, гаранция Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, бърза доставка Tenda SG105M network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, TENDA SG105M характеристики
, TENDA SG105M спецификации
, TENDA SG105M review
, TENDA SG105M сравнение
, TENDA SG105M отзиви
, TENDA SG105M намаление
| Housing material: | Plastic |
| Rack mounting: | No |
| Product colour: | Black |
| Wall mountable: | Yes |
| LED indicators: | Activity, Link, Power |
| Stackable: | No |
| Power consumption (max): | 1.7 W |
| Power source: | AC |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power supply included: | Yes |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Width: | 82 mm |
| Depth: | 52 mm |
| Height: | 22 mm |
| Networking standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Auto MDI/MDI-X: | Yes |
| Copper ethernet cabling technology: | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Full duplex: | Yes |
| Cable types supported: | Cat5, Cat5e, Cat3 |
| MAC address auto-learning supported: | Yes |
| MAC address auto-aging supported: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 5 |
| Power connector: | DC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 5 |
| Console port: | RJ-45 |
| Switching capacity: | 10 Gbit/s |
| MAC address table: | 2000 entries |
| Jumbo frames support: | Yes |
| Packet buffer memory: | 1 MB |
| Jumbo frames: | 15 |
| Store-and-forward: | Yes |
| Forwarding rate: | 7.44 Mpps |
| Power over Ethernet (PoE): | No |






