





Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F6
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.60kg
30.46€ (59.57лв.)
без ДДС: 25.38€ (49.64лв.)
Етикети:
Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, F6
, TENDA
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, цена Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, оферти Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, ревю Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, промоция Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, онлайн магазин Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, поръчай Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White мнения
, Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tenda {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, гаранция Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, бърза доставка Tenda F6 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TENDA F6 характеристики
, TENDA F6 спецификации
, TENDA F6 review
, TENDA F6 сравнение
, TENDA F6 отзиви
, TENDA F6 намаление
| LED indicators: | WLAN |
| Product colour: | White |
| Product type: | Tabletop router |
| Power source type: | DC |
| Security algorithms: | WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| MAC address filtering: | Yes |
| Filtering: | Yes |
| System event log: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Firewall security: | Support Oray.com,88ip |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Reset button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Depth: | 211 mm |
| Width: | 204 mm |
| Height: | 147.5 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100 |
| Networking standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| WLAN data transfer rate (max): | 300 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| DHCP client: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| USB port: | No |
| Memory card slot(s): | No |
| Antenna gain level (max): | 5 dBi |
| Antennas quantity: | 4 |
| Antenna design: | External |
| Ethernet WAN: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| SIM card slot: | No |
| DSL WAN: | No |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| 4G: | No |
| 3G: | No |






