





Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AC6
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.71kg
28.87€ (56.47лв.)
без ДДС: 24.06€ (47.06лв.)
Етикети:
Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, AC6
, TENDA
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, цена Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, оферти Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, ревю Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, промоция Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, онлайн магазин Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, поръчай Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White мнения
, Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tenda {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, гаранция Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, бърза доставка Tenda AC6 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TENDA AC6 характеристики
, TENDA AC6 спецификации
, TENDA AC6 review
, TENDA AC6 сравнение
, TENDA AC6 отзиви
, TENDA AC6 намаление
| Product colour: | White |
| LED indicators: | LAN, WAN, WPS |
| Product type: | Tabletop router |
| Power source type: | AC |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Output voltage: | 12 V |
| Output current: | 1 A |
| Security algorithms: | WPA-PSK, WPS, WPA2, WPA2-PSK, WPA |
| Firewall: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Width: | 220 mm |
| Depth: | 141.5 mm |
| Height: | 49 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100 |
| Networking standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Cabling technology: | 10/100Base-T(X) |
| AC adapter included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data transfer rate (max): | 867 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 867 Mbit/s |
| DHCP client: | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Memory card slot(s): | No |
| USB port: | No |
| Antenna design: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| Antenna gain level (max): | 5 dBi |
| Ethernet WAN: | Yes |
| SIM card slot: | No |
| DSL WAN: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| 3G: | No |
| 4G: | No |






