SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP20KMAPBKQS280K
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.46kg
41.86€ (81.86лв.)
без ДДС: 34.88€ (68.22лв.)
Етикети:
SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, SP20KMAPBKQS280K
, SILICON POWER
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, цена SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, оферти SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, ревю SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, промоция SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, онлайн магазин SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, поръчай SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black мнения
, SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, silicon power {ucfirst}външни батерии
, оригинален SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, гаранция SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, бърза доставка SILICON POWER QS28 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS280K) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, SILICON POWER SP20KMAPBKQS280K характеристики
, SILICON POWER SP20KMAPBKQS280K спецификации
, SILICON POWER SP20KMAPBKQS280K review
, SILICON POWER SP20KMAPBKQS280K сравнение
, SILICON POWER SP20KMAPBKQS280K отзиви
, SILICON POWER SP20KMAPBKQS280K намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Shape: | Rectangle |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 3 |
| Housing material: | Plastic |
| Charger compatibility: | Mobile phone/Smartphone, Notebook/netbook, Portable gaming console, Tablet |
| LED indicators: | No |
| Built-in display: | LED |
| Product colour: | Black |
| Power protection features: | smartSHIELD, Under voltage, Over current, Short circuit, Over voltage |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 45 °C |
| Depth: | 141 mm |
| Width: | 69 mm |
| Height: | 28 mm |
| Battery charge time (USB): | 6,5 h |
| Wireless charging: | No |
| Charging source: | USB |
| Battery capacity: | 20000 mAh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Type-C connector: | Yes |
| Input interface: | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-A output ports: | 2 |
| Micro-USB connector: | Yes |
| Micro-USB connectors quantity: | 1 |








