Silicon Power PX10 512 GB Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP512GBPSDPX10CK
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.08kg
95.87€ (187.50лв.)
без ДДС: 79.89€ (156.25лв.)
![]() |
12 x 9.05 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Silicon Power PX10 512 GB Black
, SP512GBPSDPX10CK
, SILICON POWER
, Външни Хард Дискове
, PC компоненти
, купете Silicon Power PX10 512 GB Black
, цена Silicon Power PX10 512 GB Black
, оферти Silicon Power PX10 512 GB Black
, ревю Silicon Power PX10 512 GB Black
, промоция Silicon Power PX10 512 GB Black
, онлайн магазин Silicon Power PX10 512 GB Black
, поръчай Silicon Power PX10 512 GB Black
, Silicon Power PX10 512 GB Black мнения
, Silicon Power PX10 512 GB Black сравнение
, евтин Външни Хард Дискове
, топ Външни Хард Дискове
, най-добър Външни Хард Дискове
, нов Външни Хард Дискове
, silicon power {ucfirst}външни хард дискове
, оригинален Silicon Power PX10 512 GB Black
, гаранция Silicon Power PX10 512 GB Black
, бърза доставка Silicon Power PX10 512 GB Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Външни Хард Дискове
, външни хард дискове в българия
, външни хард дискове techmag
, онлайн поръчка Външни Хард Дискове
, магазин за Външни Хард Дискове
, топ оферти Външни Хард Дискове
, SILICON POWER SP512GBPSDPX10CK характеристики
, SILICON POWER SP512GBPSDPX10CK спецификации
, SILICON POWER SP512GBPSDPX10CK review
, SILICON POWER SP512GBPSDPX10CK сравнение
, SILICON POWER SP512GBPSDPX10CK отзиви
, SILICON POWER SP512GBPSDPX10CK намаление
| Sustainability certificates: | KC, EAC, RCM, UKCA, BIS, CE, BSMI, Federal Communications Commission (FCC) |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 11 x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows RT 8.1, Windows 8 x64, Windows 10 Education, Windows 8.1, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 11 Home, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 11 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 7 Professional x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Pro |
| Mobile operating systems supported: | iOS 14, iOS 14, Android 12.0, iOS 15, Android 13.0, iOS 16, Android 10.0, Android 10.0, Android 9.0, Android 11.0, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.0, Android 7.0, Android 8.0, iOS 13, iOS 13 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Works with Playstation 5: | Yes |
| Works with Playstation 4: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Housing material: | Aluminium |
| Works with Xbox Series X|S: | Y |
| Height: | 33 mm |
| Width: | 103.4 mm |
| Weight: | 33 g |
| Depth: | 10.3 mm |
| Cables included: | USB Type-C to USB Type-C |
| USB connector: | USB Type-C |
| USB version: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt technology: | No |
| Wi-Fi: | No |
| NVMe: | No |
| Read speed: | 1050 MB/s |
| Write speed: | 1050 MB/s |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Interface: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |







