Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP010TBPSDPX10CK
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.08kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, SP010TBPSDPX10CK
, SILICON POWER
, Външни Хард Дискове
, PC компоненти
, купете Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, цена Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, оферти Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, ревю Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, промоция Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, онлайн магазин Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, поръчай Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black мнения
, Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black сравнение
, евтин Външни Хард Дискове
, топ Външни Хард Дискове
, най-добър Външни Хард Дискове
, нов Външни Хард Дискове
, silicon power {ucfirst}външни хард дискове
, оригинален Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, гаранция Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, бърза доставка Silicon Power PX10 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Външни Хард Дискове
, външни хард дискове в българия
, външни хард дискове techmag
, онлайн поръчка Външни Хард Дискове
, магазин за Външни Хард Дискове
, топ оферти Външни Хард Дискове
, SILICON POWER SP010TBPSDPX10CK характеристики
, SILICON POWER SP010TBPSDPX10CK спецификации
, SILICON POWER SP010TBPSDPX10CK review
, SILICON POWER SP010TBPSDPX10CK сравнение
, SILICON POWER SP010TBPSDPX10CK отзиви
, SILICON POWER SP010TBPSDPX10CK намаление
| Compliance certificates: | RCM, BIS, CE, UKCA, EAC, Federal Communications Commission (FCC), BSMI, KC |
| Product colour: | Black |
| Windows operating systems supported: | Windows 8 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Home, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 11 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows RT 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11, Windows 8, Windows 11 Home, Windows 10, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 8.1, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 7 Professional x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Pro |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Housing material: | Aluminium |
| Mobile operating systems supported: | iOS 14, iOS 14, Android 6.0, Android 8.0, iOS 13, iOS 13, Android 9.0, Android 11.0, iOS 15, Android 13.0, Android 7.0, Android 7.0, Android 7.0, Android 12.0, Android 10.0, Android 10.0, iOS 16 |
| Weight: | 33 g |
| Width: | 103.4 mm |
| Depth: | 10.3 mm |
| Height: | 33 mm |
| Cables included: | USB Type-C to USB Type-C |
| USB version: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB connector: | USB Type-C |
| Thunderbolt technology: | No |
| Wi-Fi: | No |
| Warnings: | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., Avoid contact with water and moisture. |
| Read speed: | 1050 MB/s |
| NVMe: | No |
| Write speed: | 1050 MB/s |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Interface: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Sustainability compliance: | Yes |






