Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP128GBUC3C80V1S
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
37.46€ (73.27лв.)
без ДДС: 31.22€ (61.06лв.)
Етикети:
Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, SP128GBUC3C80V1S
, SILICON POWER
, USB памети
, Периферия
, купете Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, цена Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, оферти Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, ревю Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, промоция Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, онлайн магазин Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, поръчай Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium мнения
, Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, silicon power {ucfirst}usb памети
, оригинален Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, гаранция Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, бърза доставка Silicon Power Mobile C80 USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1) Titanium
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SILICON POWER SP128GBUC3C80V1S характеристики
, SILICON POWER SP128GBUC3C80V1S спецификации
, SILICON POWER SP128GBUC3C80V1S review
, SILICON POWER SP128GBUC3C80V1S сравнение
, SILICON POWER SP128GBUC3C80V1S отзиви
, SILICON POWER SP128GBUC3C80V1S намаление
| Product colour: | Titanium |
| Housing material: | Zinc |
| Protection features: | Vibration proof, Waterproof, Dust resistant |
| Key ring: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Width: | 18 mm |
| Height: | 49.4 mm |
| Weight: | 8 g |
| Depth: | 6.6 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows XP Professional, Windows 8, Windows 7, Windows 10, Windows XP Home x64, Windows XP Home, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Professional x64 |
| USB version: | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 128 GB |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac compatibility: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | Windows Phone 8, Windows Phone 8 |




