Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black, Green – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SP050TBPHDA60S3K
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.36kg
212.90€ (416.40лв.)
без ДДС: 177.42€ (347.00лв.)
![]() |
12 x 20.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, SP050TBPHDA60S3K
, SILICON POWER
, Външни Хард Дискове
, PC компоненти
, купете Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, цена Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, оферти Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, ревю Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, промоция Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, онлайн магазин Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, поръчай Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green мнения
, Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green сравнение
, евтин Външни Хард Дискове
, топ Външни Хард Дискове
, най-добър Външни Хард Дискове
, нов Външни Хард Дискове
, silicon power {ucfirst}външни хард дискове
, оригинален Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, гаранция Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, бърза доставка Silicon Power Armor A60 external hard drive 5000 GB Black
, Green
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Външни Хард Дискове
, външни хард дискове в българия
, външни хард дискове techmag
, онлайн поръчка Външни Хард Дискове
, магазин за Външни Хард Дискове
, топ оферти Външни Хард Дискове
, SILICON POWER SP050TBPHDA60S3K характеристики
, SILICON POWER SP050TBPHDA60S3K спецификации
, SILICON POWER SP050TBPHDA60S3K review
, SILICON POWER SP050TBPHDA60S3K сравнение
, SILICON POWER SP050TBPHDA60S3K отзиви
, SILICON POWER SP050TBPHDA60S3K намаление
| LED indicators: | Power, Activity |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows Vista Home Premium, Windows XP Home, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Education x64, Windows XP Home x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows Vista Business, Windows 8.1, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 7 Professional x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Education, Windows XP Professional, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64 |
| Product colour: | Green, Black |
| Protection features: | Shock resistant, Splash proof, Water resistant, Scratch resistant |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Plug and Play: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Housing material: | Plastic, Rubber |
| Bus powered: | USB |
| Bus power: | 5 V |
| Width: | 85.9 mm |
| Depth: | 23.2 mm |
| Height: | 138.5 mm |
| Cables included: | USB |
| Wi-Fi: | No |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt technology: | No |
| USB connector: | Micro-USB B |
| Harmonized System (HS) code: | 84717050 |
| Type: | HDD |
| HDD size: | 2.5" |
| HDD capacity: | 5 TB |








