Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black,Green – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP040TBPHDA60S3K
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.36kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, SP040TBPHDA60S3K
, SILICON POWER
, Хард Дискове
, PC компоненти
, купете Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, цена Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, оферти Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, ревю Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, промоция Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, онлайн магазин Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, поръчай Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green мнения
, Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green сравнение
, евтин Хард Дискове
, топ Хард Дискове
, най-добър Хард Дискове
, нов Хард Дискове
, silicon power {ucfirst}хард дискове
, оригинален Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, гаранция Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, бърза доставка Silicon Power Armor A60 external hard drive 4000 GB Black
, Green
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Хард Дискове
, хард дискове в българия
, хард дискове techmag
, онлайн поръчка Хард Дискове
, магазин за Хард Дискове
, топ оферти Хард Дискове
, SILICON POWER SP040TBPHDA60S3K характеристики
, SILICON POWER SP040TBPHDA60S3K спецификации
, SILICON POWER SP040TBPHDA60S3K review
, SILICON POWER SP040TBPHDA60S3K сравнение
, SILICON POWER SP040TBPHDA60S3K отзиви
, SILICON POWER SP040TBPHDA60S3K намаление
| Windows operating systems supported: | Windows 8 Pro x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows 8.1, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows Vista Home Premium, Windows XP Home, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Education x64, Windows XP Home x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Education, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows 10, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise |
| Plug and Play: | Yes |
| Protection features: | Water resistant, Shock resistant, Dust resistant, Scratch resistant |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Housing material: | Rubber, Plastic |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Product colour: | Green, Black |
| Bus power: | 5 V |
| Bus powered: | USB |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Depth: | 23.2 mm |
| Height: | 138.5 mm |
| Width: | 85.9 mm |
| Cables included: | USB |
| USB connector: | Micro-USB B |
| Wi-Fi: | No |
| Thunderbolt technology: | No |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDD capacity: | 4 TB |
| Type: | HDD |
| HDD size: | 2.5" |






