SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP256GBUF3B02V1K
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
45.58€ (89.14лв.)
без ДДС: 37.98€ (74.28лв.)
Етикети:
SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, SP256GBUF3B02V1K
, SILICON POWER
, USB памети
, Периферия
, купете SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, цена SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, оферти SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, ревю SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, промоция SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, онлайн магазин SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, поръчай SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black мнения
, SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, silicon power {ucfirst}usb памети
, оригинален SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, гаранция SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, бърза доставка SILICON POWER Blaze B02 Pendrive USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (SP256GBUF3B02V1K) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SILICON POWER SP256GBUF3B02V1K характеристики
, SILICON POWER SP256GBUF3B02V1K спецификации
, SILICON POWER SP256GBUF3B02V1K review
, SILICON POWER SP256GBUF3B02V1K сравнение
, SILICON POWER SP256GBUF3B02V1K отзиви
, SILICON POWER SP256GBUF3B02V1K намаление
| Form factor: | Cap |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Plastic |
| Security algorithms: | 256-bit AES |
| Password protection: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 85 °C |
| Height: | 60.6 mm |
| Weight: | 8 g |
| Depth: | 8.1 mm |
| Width: | 18 mm |
| Device interface: | USB Type-A |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 256 GB |
| Strap mount: | Yes |







