





SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDCZ74-032G-G46
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
27.36€ (53.51лв.)
без ДДС: 22.80€ (44.59лв.)
Етикети:
SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, SDCZ74-032G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, цена SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, оферти SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, ревю SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, промоция SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, онлайн магазин SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, поръчай SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver мнения
, SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, гаранция SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, бърза доставка SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Silver
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDCZ74-032G-G46 характеристики
, SANDISK SDCZ74-032G-G46 спецификации
, SANDISK SDCZ74-032G-G46 review
, SANDISK SDCZ74-032G-G46 сравнение
, SANDISK SDCZ74-032G-G46 отзиви
, SANDISK SDCZ74-032G-G46 намаление
| Key ring: | Yes |
| Form factor: | Capless |
| Product colour: | Silver |
| Password protection: | Yes |
| Fingerprint reader: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Height: | 5.72 mm |
| Weight: | 7.5 g |
| Width: | 15.8 mm |
| Depth: | 40 mm |
| Plug and Play: | Yes |
| Capacity: | 32 GB |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Read speed: | 150 MB/s |
| Device interface: | USB Type-A |
| Package type: | Blister |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |





