





SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDCZ73-128G-G46B
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
34.76€ (67.99лв.)
без ДДС: 28.97€ (56.66лв.)
Етикети:
SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, SDCZ73-128G-G46B
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, цена SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, оферти SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, ревю SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, промоция SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, онлайн магазин SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, поръчай SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver мнения
, SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, гаранция SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, бърза доставка SanDisk Ultra Flair USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blue
, Silver
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDCZ73-128G-G46B характеристики
, SANDISK SDCZ73-128G-G46B спецификации
, SANDISK SDCZ73-128G-G46B review
, SANDISK SDCZ73-128G-G46B сравнение
, SANDISK SDCZ73-128G-G46B отзиви
, SANDISK SDCZ73-128G-G46B намаление
| Key ring: | Yes |
| Product colour: | Blue |
| Form factor: | Capless |
| PIN-secured access: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Height: | 6.6 mm |
| Width: | 13.2 mm |
| Depth: | 42.4 mm |
| Capacity: | 128 GB |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Read speed: | 150 MB/s |
| Plug and Play: | Yes |
| Device interface: | USB Type-A |
| Package type: | Blister |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |





