
SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SDCZ430-128G-G46
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.01kg
38.52€ (75.34лв.)
без ДДС: 32.10€ (62.78лв.)
Етикети:
SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SDCZ430-128G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, цена SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, оферти SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, ревю SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, промоция SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black мнения
, SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка SanDisk Ultra Fit USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDCZ430-128G-G46 характеристики
, SANDISK SDCZ430-128G-G46 спецификации
, SANDISK SDCZ430-128G-G46 review
, SANDISK SDCZ430-128G-G46 сравнение
, SANDISK SDCZ430-128G-G46 отзиви
, SANDISK SDCZ430-128G-G46 намаление
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Capless |
| Key ring: | Yes |
| Fingerprint reader: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Weight: | 1.28 g |
| Depth: | 19.1 mm |
| Width: | 15.9 mm |
| Height: | 8.8 mm |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play: | Yes |
| Read speed USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 130 MB/s |
| Device interface: | USB Type-A |
| Capacity: | 128 GB |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |





