





SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDSDXXO-032G-GN4IN
- Гаранция: 360 месеца
- Тегло: 0.02kg
40.13€ (78.48лв.)
без ДДС: 33.44€ (65.40лв.)
Етикети:
SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, SDSDXXO-032G-GN4IN
, SANDISK
, Карти памет
, Смартфони и аксесоари
, купете SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, цена SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, оферти SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, ревю SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, промоция SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, онлайн магазин SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, поръчай SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10 мнения
, SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10 сравнение
, евтин Карти памет
, топ Карти памет
, най-добър Карти памет
, нов Карти памет
, sandisk {ucfirst}карти памет
, оригинален SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, гаранция SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, бърза доставка SanDisk Extreme PRO 32 GB SDHC UHS-I Class 10
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK Карти памет
, карти памет в българия
, карти памет techmag
, онлайн поръчка Карти памет
, магазин за Карти памет
, топ оферти Карти памет
, SANDISK SDSDXXO-032G-GN4IN характеристики
, SANDISK SDSDXXO-032G-GN4IN спецификации
, SANDISK SDSDXXO-032G-GN4IN review
, SANDISK SDSDXXO-032G-GN4IN сравнение
, SANDISK SDSDXXO-032G-GN4IN отзиви
, SANDISK SDSDXXO-032G-GN4IN намаление
| Protection features: | Waterproof, X-ray proof, Shock resistant |
| Product colour: | Black |
| Flash memory class: | Class 10 |
| Video Speed Class: | V30 |
| Capacity: | 32 GB |
| Flash card type: | SDHC |
| UHS Speed Class: | Class 3 (U3) |
| Write speed: | 90 MB/s |
| Internal memory type: | UHS-I |
| Read speed: | 100 MB/s |
| Operating temperature (T-T): | -25 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 85 °C |
| Depth: | 32 mm |
| Height: | 2.1 mm |
| Width: | 24 mm |





