


-38 %



SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDCZ810-256G-G46
- Гаранция: 360 месеца
- Тегло: 0.03kg
56.75€ (110.99лв.)
91.20€ (178.37лв.)
без ДДС: 47.29€ (92.49лв.)
Етикети:
SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, SDCZ810-256G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, цена SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, оферти SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, ревю SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, промоция SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, онлайн магазин SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, поръчай SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel мнения
, SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, гаранция SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, бърза доставка SanDisk Extreme Go USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stainless steel
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDCZ810-256G-G46 характеристики
, SANDISK SDCZ810-256G-G46 спецификации
, SANDISK SDCZ810-256G-G46 review
, SANDISK SDCZ810-256G-G46 сравнение
, SANDISK SDCZ810-256G-G46 отзиви
, SANDISK SDCZ810-256G-G46 намаление
| Form factor: | Slide |
| Housing material: | Metal |
| Product colour: | Stainless steel |
| Fingerprint reader: | No |
| Password protection: | Yes |
| Security algorithms: | 128-bit AES |
| Hardware encryption: | Yes |
| PIN-secured access: | No |
| Width: | 18 mm |
| Depth: | 60.3 mm |
| Height: | 7.4 mm |
| Write speed: | 240 MB/s |
| Read speed: | 400 MB/s |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 256 GB |
| Device interface: | USB Type-A |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





