Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LS27D700EAUXEN
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.65kg
234.10€ (457.85лв.)
без ДДС: 195.08€ (381.54лв.)
![]() |
12 x 22.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, LS27D700EAUXEN
, Samsung
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, цена Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, оферти Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, ревю Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, промоция Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, онлайн магазин Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, поръчай Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black мнения
, Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, samsung {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, гаранция Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, бърза доставка Samsung S70D computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Samsung LS27D700EAUXEN характеристики
, Samsung LS27D700EAUXEN спецификации
, Samsung LS27D700EAUXEN review
, Samsung LS27D700EAUXEN сравнение
, Samsung LS27D700EAUXEN отзиви
, Samsung LS27D700EAUXEN намаление
| Market positioning: | Consumer |
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (max): | 80 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (typical): | 23 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 23 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 39 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1965511 |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Height (with stand): | 473.2 mm |
| Depth (with stand): | 180 mm |
| Width (with stand): | 612.9 mm |
| Weight (with stand): | 5 kg |
| Height (without stand): | 367.7 mm |
| Weight (without stand): | 3.5 kg |
| Depth (without stand): | 41.6 mm |
| Width (without stand): | 612.9 mm |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi: | No |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| VESA Adaptive Sync support: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package height: | 160 mm |
| Package width: | 687 mm |
| Package depth: | 484 mm |
| Package weight: | 6.6 kg |
| Stand type: | Simple stand |
| Cables included: | AC, HDMI |
| Power cable length: | 1.5 m |
| Stand included: | Yes |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Response time: | 5 ms |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| LED backlight: | No |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Touchscreen: | No |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| Display technology: | LCD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display brightness (min): | 280 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Display diagonal (metric): | 68 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Panel type: | IPS |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega Infinity DCR |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Built-in microphone: | No |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| Tilt angle range: | -2 - 25° |
| Picture-in-Picture: | Yes |
| Pivot angle: | -3 - 3° |
| Wall mountable: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Built-in USB hub: | No |
| HDCP version: | 2.2 |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Adaptive picture: | Yes |
| Warranty period: | 2 year(s) |
| Power consumption (DPMS): | 0.5 W |
| Picture-by-Picture (PbP): | Yes |
| Digital signal format system: | Not supported |
| Samsung Eye Saver Mode: | Yes |
| Auto source switch+: | Yes |
| Off Timer Plus: | Yes |
| Image size: | Y |
| Factory tunning: | Y |
| Sustainability certificates: | TCO |
| Sustainability compliance: | Yes |








