Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LS32CG510EUXEN
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.92kg
275.27€ (538.38лв.)
без ДДС: 229.39€ (448.65лв.)
![]() |
12 x 25.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, LS32CG510EUXEN
, Samsung
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, samsung {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка Samsung S32CG510EU computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Samsung LS32CG510EUXEN характеристики
, Samsung LS32CG510EUXEN спецификации
, Samsung LS32CG510EUXEN review
, Samsung LS32CG510EUXEN сравнение
, Samsung LS32CG510EUXEN отзиви
, Samsung LS32CG510EUXEN намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1370310 |
| Power consumption (max): | 48 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 42 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 29 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 29.2 W |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Power supply type: | External |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 40 °C |
| Depth (with stand): | 248.8 mm |
| Width (with stand): | 719.2 mm |
| Height (with stand): | 597.4 mm |
| Depth (without stand): | 93.7 mm |
| Width (without stand): | 719.2 mm |
| Weight (without stand): | 4.5 kg |
| Height (without stand): | 434.8 mm |
| Weight (with stand): | 6.2 kg |
| Bluetooth: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| TV Plus: | No |
| Wireless Dex support: | No |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Tap view: | No |
| ConnectShare (USB): | No |
| Game mode: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | No |
| Brand specific technologies: | Black Equalizer |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 8.9 kg |
| Package depth: | 192 mm |
| Package height: | 540 mm |
| Package width: | 800 mm |
| Cables included: | DisplayPort, AC |
| Remote control included: | No |
| Power cable length: | 1.5 m |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Response time: | 1 ms |
| Display diagonal: | 81.3 cm (32") |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Screen shape: | Flat |
| Touchscreen: | No |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Viewable size, horizontal: | 69.7 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega Contrast |
| Panel type: | VA |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| NTSC coverage (typical): | 72% |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Display technology: | LED |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Viewable size, vertical: | 69.7 cm |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | Yes, 12 cm |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| VESA mounting: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Swivel angle range: | -15 - 15° |
| Pivot angle: | -2 - 92° |
| Picture-in-Picture: | No |
| Swivelling: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| DVI port: | No |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDCP: | Yes |
| Built-in KVM switch: | No |
| Built-in USB hub: | No |
| Headphone out: | No |
| HDMI: | Yes |
| HDCP version: | 1.4 |
| Warnings: | Do not expose to water or excessive moisture., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids. |








