Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-31 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: QE43LS03DAUXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 14.60kg
ГПР /%/
Product colour:Black
Stand colour:Black
Introduction year:2024
Panel mounting interface:200 x 200
VESA mounting:Yes
AC input frequency:50/60 Hz
AC input voltage:220 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:112 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:53 kWh
Energy efficiency class (SDR):G
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency scale:A to G
Power consumption (standby):0.5 W
Power consumption (max):110 W
Power consumption (typical):53 W
On Screen Display (OSD):Yes
Works with Samsung Bixby:Yes
Works with the Google Assistant:Yes
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Auto power off:Yes
Works with Amazon Alexa:Yes
Depth (with stand):196.8 mm
Height (with stand):591.9 mm
Width (with stand):969.5 mm
Weight (without stand):8.6 kg
Weight (with stand):8.9 kg
Width (without stand):969.5 mm
Height (without stand):557.8 mm
Depth (without stand):24.9 mm
Stand depth:19.7 cm
Stand width:67.8 cm
Bluetooth:Yes
Ethernet LAN:Yes
Web browser:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi:Yes
Bluetooth version:5.2
Ambient mode:Yes
Tap view:Yes
Multi View:Yes
TV key support:Yes
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode, Quantum HDR
Picture processing technology:Samsung Real Depth Enhancer
Game mode:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Remote control type:TM2361E
Desktop stand:Yes
Remote control included:Yes
Cables included:One Connect
HD type:4K Ultra HD
Display diagonal:109.2 cm (43")
Screen shape:Flat
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Native refresh rate:50 Hz
LED backlighting type:Dual LED
Display diagonal (metric):108 cm
Display technology:QLED
Motion interpolation technology:Motion Xcelerator
Audio output channels:2.0 channels
Adaptive sound:Yes
Active voice amplifier (AVA):Yes
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
Audio decoders:Dolby Atmos
Number of speakers:2
RMS rated power:20 W