


-31 %



Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE43LS03DAUXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 14.60kg
695.04€ (1,359.38лв.)
1,010.96€ (1,977.27лв.)
без ДДС: 579.20€ (1,132.82лв.)
![]() |
12 x 65.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, QE43LS03DAUXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung QE43LS03DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE43LS03DAUXXH характеристики
, Samsung QE43LS03DAUXXH спецификации
, Samsung QE43LS03DAUXXH review
, Samsung QE43LS03DAUXXH сравнение
, Samsung QE43LS03DAUXXH отзиви
, Samsung QE43LS03DAUXXH намаление
| Product colour: | Black |
| Stand colour: | Black |
| Introduction year: | 2024 |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 |
| VESA mounting: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 112 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 53 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (max): | 110 W |
| Power consumption (typical): | 53 W |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Depth (with stand): | 196.8 mm |
| Height (with stand): | 591.9 mm |
| Width (with stand): | 969.5 mm |
| Weight (without stand): | 8.6 kg |
| Weight (with stand): | 8.9 kg |
| Width (without stand): | 969.5 mm |
| Height (without stand): | 557.8 mm |
| Depth (without stand): | 24.9 mm |
| Stand depth: | 19.7 cm |
| Stand width: | 67.8 cm |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Ambient mode: | Yes |
| Tap view: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode, Quantum HDR |
| Picture processing technology: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Game mode: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Remote control type: | TM2361E |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Cables included: | One Connect |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display diagonal: | 109.2 cm (43") |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native refresh rate: | 50 Hz |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| Display technology: | QLED |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Adaptive sound: | Yes |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio decoders: | Dolby Atmos |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 20 W |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| RS-232C ports: | 1 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Digital audio optical out: | 1 |
| RF ports quantity: | 3 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| PC in (D-Sub): | No |
| Common interface (CI): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Sound mirroring: | Yes |
| Universal guide: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Internet TV: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Smart modes: | Game, Art |
| Smart TV: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Supreme UHD Dimming, Smart Calibration, Quantum HDR, Active Voice Amplifier Pro, Object Tracking Sound, Q-Symphony, Built-in SmartThings Hub, Motion Xcelerator, Adaptive Sound Pro |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1875273 |











