





















Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVASA1LCD0727
- Тегло: 45.00kg
- SKU: TVASA1LCD0727
695.93€ (1,361.12лв.)
без ДДС: 579.94€ (1,134.26лв.)
![]() |
12 x 65.72 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVASA1LCD0727
, Samsung
, TV & Електроника
, купете Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, samsung {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung Q7F QE75Q7FAAU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Samsung TVASA1LCD0727 характеристики
, Samsung TVASA1LCD0727 спецификации
, Samsung TVASA1LCD0727 review
, Samsung TVASA1LCD0727 сравнение
, Samsung TVASA1LCD0727 отзиви
, Samsung TVASA1LCD0727 намаление
EAN: 8806097118695
MPN: QE75Q7FAAUXXH
Technical Specifications
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| Stand type | Legs stand |
| Stand colour | Black |
| Colour name | Black |
| Slim fit wall mount support | Yes |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 135 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 209 kWh |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy saving mode | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 135 W |
| Power consumption (max) | 220 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Universal Browse & Play | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Voice guide | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Number of OSD languages | 27 |
| On Screen Display (OSD) languages | Multi |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Height (without stand) | 962.4 mm |
| Width (without stand) | 1677.5 mm |
| Depth (without stand) | 61.1 mm |
| Stand width | 125.4 cm |
| Stand depth | 32.5 cm |
| Weight (without stand) | 25.3 kg |
| Width (with stand) | 1677.5 mm |
| Depth (with stand) | 325 mm |
| Height (with stand) | 1006.3 mm |
| Weight (with stand) | 25.8 kg |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Multi View | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| AI Upscale | Yes |
| Game mode | Yes |
| ConnectShare (HDD) | Yes |
| ConnectShare (USB) | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Quantum HDR |
| 4K Ultra HD upscaling | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Eco sensor | Yes |
| TV key support | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Backlight dimming technology | Supreme UHD Dimming |
| Plug and Play | Yes |
| Package height | 1100 mm |
| Package weight | 32 kg |
| Package type | Box |
| Package width | 1822 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Remote control type | TM2360E |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| Native refresh rate | 50 Hz |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal (metric) | 189 cm |
| Display technology | QLED |
| Display diagonal | 190.5 cm (75") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Adaptive sound | Yes |
| Audio pre-selection descriptor | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Common interface (CI) | Yes |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| RF ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Number of tuners | 2 tuner(s) |
| TV initiate mirroring | Yes |
| Smart modes | Filmmaker |
| Smart TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.4 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Video apps | Samsung TV Plus |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Operating system installed | Tizen |
| Samsung technologies (AV/TV) | Smart Calibration |
| Samsung technologies (AV/TV) | Motion Xcelerator |
| Samsung technologies (AV/TV) | Adaptive Sound |
| Samsung technologies (AV/TV) | 4K Upscaling |
| Samsung technologies (AV/TV) | Quantum HDR |
| Samsung technologies (AV/TV) | Art Store |
| Samsung technologies (AV/TV) | Samsung Health |
| Samsung technologies (AV/TV) | Micro Dimming |
| Samsung technologies (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite |
| Samsung technologies (AV/TV) | Karaoke Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q4 AI Processor |
| Samsung technologies (AV/TV) | Built-in SmartThings Hub |
| Samsung technologies (AV/TV) | AI Auto Game Mode |
| Samsung technologies (AV/TV) | Q-Symphony |
| Samsung technologies (AV/TV) | Contrast Enhancer |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 181 x 11 cm
Weight: 45 kg






