Samsung Q67D QE75Q67DAUXXH TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-31 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: QE75Q67DAUXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 42.30kg
ГПР /%/
Frameless design:Yes
Stand type:Legs stand
Stand colour:Grey
Introduction year:2024
Colour name:Titan Gray
Mini wall mount support:Yes
Bezel type:3 Bezel-less
Slim fit wall mount support:Yes
VESA mounting:Yes
Panel mounting interface:400 x 400
Product colour:Grey
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:84 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:204 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency scale:A to G
Energy efficiency class (SDR):D
AC input voltage:220 - 240 V
Power consumption (typical):84 W
Energy saving mode:Yes
AC input frequency:50/60 Hz
Power consumption (standby):0.5 W
Auto power off:Yes
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Voice control:Yes
Works with Amazon Alexa:Yes
Works with the Google Assistant:Yes
On Screen Display (OSD):Yes
Weight (without stand):31.4 kg
Stand depth:32 cm
Height (without stand):959.8 mm
Depth (without stand):26.6 mm
Stand width:126 cm
Width (without stand):1676.7 mm
Height (with stand):997.3 mm
Depth (with stand):320 mm
Width (with stand):1676.7 mm
Weight (with stand):32 kg
Wi-Fi standards:Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a
Ethernet LAN:Yes
Web browser:Yes
Bluetooth version:5.2
Bluetooth:Yes
Wi-Fi:Yes
Picture processing technology:Quantum Processor Lite 4K, Samsung Contrast Enhancer
Eco sensor:Yes
Ambient mode:Yes
SmartThings app support:Yes
AI Upscale:Yes
Multi View:Yes
4K Ultra HD upscaling:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
TV key support:Yes
Backlight dimming technology:Ultimate UHD Dimming
Package height:1110 mm
Package width:1834 mm
Package depth:190 mm
Package weight:42.3 kg
Remote control type:TM2360E
Desktop stand:Yes
Remote control included:Yes
Motion interpolation technology:Motion Xcelerator
Native refresh rate:60 Hz
LED backlighting type:Dual LED
Screen shape:Flat
Native aspect ratio:16:9
LED backlight:Yes
Display technology:QLED
Display resolution:3840 x 2160 pixels
HD type:4K Ultra HD
Display diagonal (metric):189 cm
Display diagonal:190.5 cm (75")
Adaptive sound:Yes
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
RMS rated power:20 W