


-33 %



Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 43Q60DAUXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.60kg
439.99€ (860.55лв.)
659.99€ (1,290.82лв.)
без ДДС: 366.66€ (717.12лв.)
![]() |
12 x 41.55 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, 43Q60DAUXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, цена Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, оферти Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, ревю Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, промоция Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, онлайн магазин Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, поръчай Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium мнения
, Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, гаранция Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, бърза доставка Samsung Q60D QE43Q60DAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung 43Q60DAUXXH характеристики
, Samsung 43Q60DAUXXH спецификации
, Samsung 43Q60DAUXXH review
, Samsung 43Q60DAUXXH сравнение
, Samsung 43Q60DAUXXH отзиви
, Samsung 43Q60DAUXXH намаление
| Screen TV transmission to mobile device: | Yes |
| Colour name: | Titan Gray |
| Frameless design: | Yes |
| Stand type: | Legs stand |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Introduction year: | 2024 |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| Stand colour: | Titanium |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| Product colour: | Titanium |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 50 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 101 kWh |
| Power consumption (typical): | 50 W |
| Power consumption (max): | 125 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Number of OSD languages: | 27 |
| Auto power off: | Yes |
| ECO mode: | Yes |
| Depth (without stand): | 25.7 mm |
| Height (without stand): | 559.4 mm |
| Weight (without stand): | 8.4 kg |
| Width (without stand): | 965.5 mm |
| Stand width: | 67.8 cm |
| Stand depth: | 18.1 cm |
| Weight (with stand): | 8.6 kg |
| Height (with stand): | 598.1 mm |
| Width (with stand): | 965.5 mm |
| Depth (with stand): | 181 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Web browser: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Game features: | Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| AI Upscale: | Yes |
| Tap view: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| Backlight dimming technology: | Supreme UHD Dimming |
| Eco sensor: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Contrast Enhancer, Quantum Processor Lite 4K |
| Package width: | 1093 mm |
| Package weight: | 11.6 kg |
| Package depth: | 126 mm |
| Package height: | 667 mm |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Display technology: | QLED |
| Native refresh rate: | 50 Hz |
| Display diagonal (metric): | 108 cm |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Screen shape: | Flat |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 109.2 cm (43") |
| LED backlight: | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio decoders: | Dolby Atmos |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Adaptive sound: | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 20 W |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| RF connector type: | F, IEC |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Common interface (CI): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| RF ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Quantum dot color technology: | Yes |
| One Connect box: | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Video apps: | YouTube, Hulu+, HBO, Amazon Prime Video, Apple TV, Samsung TV Plus, Disney+, Netflix |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Sound mirroring: | Yes |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Internet TV: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | HDR10+, Dual LED, Wide Viewing Angle, Contrast Enhancer, Supreme UHD Dimming, AI Scaling, Dolby Atmos®, Works With Amazon Alexa, Smart Calibration, Tap View, Quantum Dot Display, Samsung Health, HDMI eARC, Object Tracking Sound Lite, AirSlim, Quantum HDR, AirPlay 2, Quantum Processor 4K, Expert Calibration, Motion Xcelerator, Gaming Hub, Samsung TV Plus, Q-Symphony |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1861876 |











