
ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs, small breeds, after sterilisation - 1kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKDP0051
- Тегло: 1.05kg
22.38€ (43.77лв.)
без ДДС: 18.65€ (36.48лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, DLZROYKDP0051
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, цена ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, оферти ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, ревю ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, промоция ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, поръчай ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg мнения
, ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, гаранция ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Mini Sterilised - dry food for adult dogs
, small breeds
, after sterilisation - 1kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKDP0051 характеристики
, Royal Canin DLZROYKDP0051 спецификации
, Royal Canin DLZROYKDP0051 review
, Royal Canin DLZROYKDP0051 сравнение
, Royal Canin DLZROYKDP0051 отзиви
, Royal Canin DLZROYKDP0051 намаление
| Package type: | Sack |
| Weight: | 1 kg |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg), X-Small (< 4kg) |
| Pet specific needs: | Spayed or neutered, Tendency to be overweight |
| Health effects: | Dental care |
| Antioxidants included: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Product category : | Dry food |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin A |
| Additional features: | Sterilization |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Chicken |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Crude ash: | 5.4% |
| L-carnitine content: | 200 mg/kg |
| Protein: | 30% |
| Selenium content: | 0.07 mg/kg |
| Iodine content: | 4 mg/kg |
| Fat content: | 13% |
| Zinc content: | 156 mg/kg |
| Copper content: | 12 mg/kg |
| Iron content: | 40 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1000 IU/kg |
| Crude fibres: | 6.6% |
| Manganese content: | 52 mg/kg |
| Vitamin A content: | 22000 IU/kg |





