
Royal Canin Maltese Adult Corn, Poultry 0.5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZROYKDP0031
- Тегло: 0.53kg
33.44€ (65.41лв.)
без ДДС: 27.87€ (54.51лв.)
Етикети:
Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, DLZROYKDP0031
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, цена Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, оферти Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, ревю Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, промоция Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, онлайн магазин Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, поръчай Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg мнения
, Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, гаранция Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, бърза доставка Royal Canin Maltese Adult Corn
, Poultry 0.5 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKDP0031 характеристики
, Royal Canin DLZROYKDP0031 спецификации
, Royal Canin DLZROYKDP0031 review
, Royal Canin DLZROYKDP0031 сравнение
, Royal Canin DLZROYKDP0031 отзиви
, Royal Canin DLZROYKDP0031 намаление
| Dog breed: | Maltese |
| Weight: | 500 g |
| Package type: | Sack |
| Pet food flavor: | Poultry, Corn |
| Health effects: | General health |
| Includes vitamins: | Vitamin A, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B6, Vitamin B5, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B9 (folic acid) |
| Antioxidants included: | Yes |
| Breed size: | X-Small (< 4kg) |
| Pet life stage: | Mature |
| Additional features: | Hair and skin |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Chicken |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 27 mg/kg |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 48.6 mg/kg |
| Calcium: | 0.7% |
| Vitamin B6 content: | 75.7 mg/kg |
| Crude ash: | 5.5% |
| Vitamin D3 content: | 800 IU/kg |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 13.6 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Niacin (vitamin B3) content: | 482.9 mg/kg |
| Selenium content: | 0.28 mg/kg |
| Vitamin C content: | 300 mg/kg |
| Fat content: | 18% |
| Taurine content: | 0.2 mg/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 145.2 mg/kg |
| Phosphorus: | 0.7% |
| Potassium content: | 0.7% |
| Protein: | 24% |
| Crude fibres: | 1.4% |
| Vitamin A content: | 31000 IU/kg |
| Biotin content: | 3070 μg/kg |
| Zinc content: | 236 mg/kg |
| Magnesium content: | 0.07% |
| Iron content: | 144 mg/kg |
| Metabolisable Energy (ME): | 4042 kcal/kg |
| Copper content: | 14 mg/kg |
| Vitamin B12 content: | 130 μg/kg |
| Manganese content: | 77 mg/kg |
| Sodium: | 0.4% |





