





ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR0831
- Тегло: 3.07kg
49.44€ (96.70лв.)
без ДДС: 41.20€ (80.58лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, AMABEZKAR0831
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, цена ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, оферти ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, ревю ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, промоция ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, поръчай ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg мнения
, ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, гаранция ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN French Bulldog Puppy - dry dog food - 3 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR0831 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR0831 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR0831 review
, Royal Canin AMABEZKAR0831 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR0831 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR0831 намаление
| Preservative free: | Y |
| Weight: | 3 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Lactose free: | Yes |
| Sugar free: | No data available |
| Pet breed: | French bulldog |
| Gluten free: | No |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Product category : | Dry food |
| Soy free: | N |
| Dog breed: | French Bulldog |
| Category: | For dog |
| Pet life stage: | Puppy |
| Additional features: | General health |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Age of the pet : | Junior |
| Pet food flavor: | Poultry |
| No artificial colours: | Yes |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Package type: | Sack |
| Dosage form: | Solid |
| Fat content: | 20% |
| Crude fibres: | 1.2% |
| Crude ash: | 8% |
| Protein: | 30% |





