
ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AMABEZKAR0697
- Тегло: 3.06kg
29.35€ (57.41лв.)
без ДДС: 24.46€ (47.84лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, AMABEZKAR0697
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, цена ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, оферти ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, ревю ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, промоция ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, поръчай ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg мнения
, ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, гаранция ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN French Bulldog Adult - dry dog food - 3 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR0697 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR0697 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR0697 review
, Royal Canin AMABEZKAR0697 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR0697 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR0697 намаление
| Main flavor: | Pork |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Additional features: | General health |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Health effects: | General health |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | N |
| Dog breed: | French Bulldog |
| Animal type(s): | Dog |
| Sugar free: | No data available |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| No artificial colours: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Pet food flavor: | Pork |
| Weight: | 3 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Gluten free: | No |
| Crude ash: | 5.9% |
| Fat content: | 18% |
| Protein: | 26% |
| Crude fibres: | 1.3% |





