
Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKDP0050
- Тегло: 3.08kg
38.36€ (75.03лв.)
без ДДС: 31.97€ (62.53лв.)
Етикети:
Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, DLZROYKDP0050
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, цена Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, оферти Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, ревю Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, промоция Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, онлайн магазин Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, поръчай Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg мнения
, Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, гаранция Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, бърза доставка Royal Canin CCN MINI STERILISED - dry food for adult dogs - 3kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKDP0050 характеристики
, Royal Canin DLZROYKDP0050 спецификации
, Royal Canin DLZROYKDP0050 review
, Royal Canin DLZROYKDP0050 сравнение
, Royal Canin DLZROYKDP0050 отзиви
, Royal Canin DLZROYKDP0050 намаление
| Pet specific needs: | Tendency to be overweight, Spayed or neutered |
| Weight: | 3 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Sack |
| Antioxidants included: | Yes |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin A |
| Health effects: | Dental care |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg), X-Small (< 4kg) |
| Additional features: | Sterilization |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Age of the pet : | Adult |
| Pet breed: | Jack Russell Terrier |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 5.4% |
| Selenium content: | 0.07 mg/kg |
| Zinc content: | 156 mg/kg |
| Iodine content: | 4 mg/kg |
| L-carnitine content: | 200 mg/kg |
| Protein: | 30% |
| Iron content: | 40 mg/kg |
| Fat content: | 13% |
| Manganese content: | 52 mg/kg |
| Vitamin A content: | 22000 IU/kg |
| Copper content: | 12 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1000 IU/kg |
| Crude fibres: | 6.6% |





