
ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKSP0065
- Тегло: 3.20kg
39.14€ (76.56лв.)
без ДДС: 32.62€ (63.80лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, DLZROYKSP0065
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, цена ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, оферти ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, ревю ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, промоция ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, поръчай ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg мнения
, ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, гаранция ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, бърза доставка ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - dry food for adult dogs - 3kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0065 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0065 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0065 review
, Royal Canin DLZROYKSP0065 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0065 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0065 намаление
| Weight: | 3 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg), Small (up to 5 kg) |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | Teeth |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | Strengthening the dentition |
| Package type: | Sack |
| Additional features: | Dental |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Fat content: | 16% |
| Zinc content: | 128 mg/kg |
| Iron content: | 39 mg/kg |
| Manganese content: | 51 mg/kg |
| Selenium content: | 0.06 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1000 IU/kg |
| Gluten free: | No |
| Iodine content: | 3.9 mg/kg |
| Crude ash: | 6.9% |
| Crude fibres: | 2.1% |
| Vitamin A content: | 15500 IU/kg |
| Copper content: | 12 mg/kg |
| Protein: | 23% |
| Pentasodium triphosphate (per kg): | 3.5 g |
| Clinoptilolite of sedimentary origin (per kg): | 10 g |
| Technological additives: | Antioxidants |





