
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZROYKSP0052
- Тегло: 3.05kg
37.96€ (74.24лв.)
без ДДС: 31.63€ (61.86лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, DLZROYKSP0052
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, цена ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, оферти ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, ревю ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, промоция ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, поръчай ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg мнения
, ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, гаранция ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, бърза доставка ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - dry dog food - 3kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0052 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0052 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0052 review
, Royal Canin DLZROYKSP0052 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0052 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0052 намаление
| Includes vitamins: | Vitamin B6, Vitamin B5, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B12, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin A |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 3 kg |
| Health effects: | General health, Skin & coat |
| Dog breed: | Yorkshire Terrier |
| Dosage form: | Solid |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | X-Small (< 4kg) |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Antioxidants included: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Additional features: | Hair and skin |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Taurine content: | 0.22 mg/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 145.2 mg/kg |
| Zinc content: | 218 mg/kg |
| L-carnitine content: | 100 mg/kg |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 48.6 mg/kg |
| Vitamin C content: | 300 mg/kg |
| Sodium: | 0.3% |
| Metabolisable Energy (ME): | 3944 kcal/kg |
| Potassium content: | 0.7% |
| Iodine content: | 5.2 mg/kg |
| Crude fibres: | 3.1% |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 13.6 mg/kg |
| Biotin content: | 3070 μg/kg |
| Vitamin B6 content: | 75.7 mg/kg |
| Magnesium content: | 0.11% |
| Vitamin B12 content: | 130 μg/kg |
| Copper content: | 15 mg/kg |
| Crude ash: | 5% |
| Fat content: | 18% |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 27 mg/kg |
| Protein: | 28% |
| Selenium content: | 0.28 mg/kg |
| Phosphorus: | 0.6% |
| Manganese content: | 73 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 800 IU/kg |
| Iron content: | 166 mg/kg |
| Niacin (vitamin B3) content: | 482.8 mg/kg |
| Vitamin A content: | 31000 IU/kg |
| Calcium: | 0.72% |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |





