
Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AMABEZKAR1116
- Тегло: 3.02kg
37.73€ (73.79лв.)
без ДДС: 31.44€ (61.49лв.)
Етикети:
Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, AMABEZKAR1116
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, цена Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, оферти Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, ревю Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, промоция Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, онлайн магазин Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, поръчай Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg мнения
, Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, гаранция Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, бърза доставка Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - dry food for adult dogs - 3kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR1116 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR1116 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR1116 review
, Royal Canin AMABEZKAR1116 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR1116 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR1116 намаление
| Includes vitamins: | Vitamin B5, Vitamin B6, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B12, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin A |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Poultry, Corn |
| Additional features: | General health |
| Product category : | Dry food |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Health effects: | Skin & coat |
| Weight: | 3 kg |
| Dog breed: | West Highland White Terrier |
| Package type: | Sack |
| Antioxidants included: | Yes |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Iodine content: | 5.9 mg/kg |
| Manganese content: | 72 mg/kg |
| Iron content: | 215 mg/kg |
| Zinc content: | 242 mg/kg |
| Biotin content: | 3070 μg/kg |
| Vitamin A content: | 31000 IU/kg |
| Metabolisable Energy (ME): | 3918 kcal/kg |
| Copper content: | 10 mg/kg |
| Vitamin C content: | 300 mg/kg |
| Taurine content: | 2000 mg/kg |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 48.5 mg/kg |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 26.9 mg/kg |
| Calcium: | 0.78% |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Protein: | 21% |
| Crude ash: | 6% |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 144.9 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 800 IU/kg |
| Vitamin B12 content: | 130 μg/kg |
| Phosphorus: | 0.65% |
| Potassium content: | 0.7% |
| Sodium: | 0.4% |
| Niacin (vitamin B3) content: | 481.9 mg/kg |
| Selenium content: | 0.41 mg/kg |
| Vitamin B6 content: | 75.6 mg/kg |
| Fat content: | 16% |
| Crude fibres: | 1.4% |
| Magnesium content: | 0.07% |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 13.6 mg/kg |





