
-28 %
ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZROYKSP0031
- Тегло: 3.06kg
27.55€ (53.89лв.)
38.15€ (74.61лв.)
без ДДС: 22.96€ (44.91лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, DLZROYKSP0031
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, цена ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, оферти ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, ревю ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, промоция ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, поръчай ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg мнения
, ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, гаранция ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, бърза доставка ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Puppy - dry puppy food - 3kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0031 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0031 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0031 review
, Royal Canin DLZROYKSP0031 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0031 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0031 намаление
| Category: | For dog |
| Weight: | 3 kg |
| Pet life stage: | Puppy |
| Dog breed: | Labrador Retriever |
| Package type: | Sack |
| Additional features: | General health |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Junior |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Manganese content: | 41 mg/kg |
| Includes vitamins: | Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin A, Vitamin D3 |
| Iron content: | 56 mg/kg |
| Copper content: | 6 mg/kg |
| Crude ash: | 6.9% |
| Fat content: | 14% |
| Selenium content: | 0.17 mg/kg |
| Protein: | 33% |
| Antioxidants included: | Yes |
| Crude fibres: | 1.7% |
| Iodine content: | 3.6 mg/kg |





