
ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPROYKAM0004
- Тегло: 1.16kg
25.12€ (49.12лв.)
без ДДС: 20.93€ (40.94лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, DLPROYKAM0004
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, цена ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, оферти ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, ревю ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, промоция ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, онлайн магазин ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, поръчай ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g мнения
, ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, гаранция ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, бърза доставка ROYAL CANIN Adult xs-small - wet dog food - 12 x 85g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLPROYKAM0004 характеристики
, Royal Canin DLPROYKAM0004 спецификации
, Royal Canin DLPROYKAM0004 review
, Royal Canin DLPROYKAM0004 сравнение
, Royal Canin DLPROYKAM0004 отзиви
, Royal Canin DLPROYKAM0004 намаление
| Additional features: | No special needs |
| No artificial colours: | Yes |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Product category : | Wet food |
| Main flavor: | Meat |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Package type: | Sachet |
| Soy free: | No data available |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dosage form: | Solid |
| Weight: | 12 x 85 g |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Gluten free: | No |
| Category: | For dog |
| Warnings: | Not intended for human consumption. |
| Crude ash: | 1.5% |
| Protein: | 8% |
| Crude fibres: | 0.8% |
| Moisture content: | 81,1% |
| Fat content: | 5.2% |





