



ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPROYKAM0003
- Тегло: 0.24kg
14.21€ (27.79лв.)
без ДДС: 11.84€ (23.16лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, DLPROYKAM0003
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, цена ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, оферти ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, ревю ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, промоция ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, онлайн магазин ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, поръчай ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g мнения
, ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, гаранция ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, бърза доставка ROYAL CANIN Adult mini S - wet dog food - 195g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLPROYKAM0003 характеристики
, Royal Canin DLPROYKAM0003 спецификации
, Royal Canin DLPROYKAM0003 review
, Royal Canin DLPROYKAM0003 сравнение
, Royal Canin DLPROYKAM0003 отзиви
, Royal Canin DLPROYKAM0003 намаление
| Dosage form: | Solid |
| Weight: | 195 g |
| Sugar free: | No data available |
| Gluten free: | No |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Soy free: | No data available |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Package type: | Can |
| Main flavor: | Meat |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Category: | For dog |
| Product category : | Wet food |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Additional features: | No special needs |
| Warnings: | Not intended for human consumption. |
| Crude fibres: | 0.5% |
| Crude ash: | 2% |
| Protein: | 8.6% |
| Moisture content: | 80.4% |
| Fat content: | 5.5% |





