





ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPROYKAS0013
- Тегло: 3.08kg
48.28€ (94.42лв.)
без ДДС: 40.23€ (78.68лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, DLPROYKAS0013
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, цена ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, оферти ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, ревю ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, промоция ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, поръчай ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg мнения
, ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, гаранция ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Adult x- small SHN - dry dog food - 3kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLPROYKAS0013 характеристики
, Royal Canin DLPROYKAS0013 спецификации
, Royal Canin DLPROYKAS0013 review
, Royal Canin DLPROYKAS0013 сравнение
, Royal Canin DLPROYKAS0013 отзиви
, Royal Canin DLPROYKAS0013 намаление
| Gluten free: | No |
| Main flavor: | Poultry |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dosage form: | Solid |
| Weight: | 3 kg |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Age of the pet : | Adult |
| Soy free: | N |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Package type: | Sack |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Additional features: | General health |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Fat content: | 16% |
| Crude ash: | 6.8% |
| Crude fibres: | 1.7% |
| Protein: | 27% |





