





Reolink P430 - 4K Outdoor Camera, PoE, 5X Optical Zoom, Person/Vehicle/Animal Detection, Color Night Vision – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P430
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.20kg
124.19€ (242.89лв.)
без ДДС: 103.49€ (202.41лв.)
![]() |
12 x 11.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, P430
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, цена Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, оферти Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, ревю Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, промоция Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, онлайн магазин Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, поръчай Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision мнения
, Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, гаранция Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, бърза доставка Reolink P430 - 4K Outdoor Camera
, PoE
, 5X Optical Zoom
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink P430 характеристики
, reolink P430 спецификации
, reolink P430 review
, reolink P430 сравнение
, reolink P430 отзиви
, reolink P430 намаление
| Mounting type: | Wall |
| Form factor: | Bullet |
| LED indicators: | Yes |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Product colour: | White |
| DC output current: | 1 A |
| DC output voltage: | 12, 48 |
| Power consumption (max): | 12 W |
| Power source type: | DC, PoE |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Reset button: | Yes |
| Depth: | 72 mm |
| Width: | 80 mm |
| Height: | 238 mm |
| Weight: | 838 g |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Supported network protocols: | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| User access level: | Administrator, User |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Networking standards: | IEEE 802.3af |
| Bluetooth: | No |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Virtual assistant: | Google Assistant |
| Connectivity technology: | Wired |
| Type: | IP security camera |
| Package weight: | 1.13 kg |
| Package width: | 120 mm |
| Package depth: | 290 mm |
| Package height: | 140 mm |
| Number of cameras: | 1 |
| Screws included: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Mounting kit: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Bit rate range: | 64 - 8192 Kbit/s |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in microphone: | Yes |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Built-in HDD: | No |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Lens viewing angle, vertical: | 17 - 55° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 31 - 100° |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Number of sensors: | 1 |
| Sensor type: | CMOS |
| Frame rate: | 25 fps |
| Total megapixels: | 8 MP |
| Video compression formats: | H.265 |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| Number of illumination LEDs: | 4 |
| LED type: | IR |
| Night vision: | Yes |
| Night vision distance: | 30 m |
| Optical zoom: | 5x |
| Maximum aperture number: | 1.6 |
| Focal length range: | 2.7 - 13.5 mm |








