


-33 %



Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording, Support up to 16MP, 2TB HDD Built-in, Up to 12TB Storage Capacity, black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RLN-8-410-2TB
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.60kg
327.76€ (641.04лв.)
491.64€ (961.56лв.)
без ДДС: 273.13€ (534.20лв.)
![]() |
12 x 30.95 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, RLN-8-410-2TB
, reolink
, Видео наблюдение
, Системи за сигурност
, купете Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, цена Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, оферти Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, ревю Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, промоция Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, онлайн магазин Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, поръчай Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black мнения
, Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black сравнение
, евтин Видео наблюдение
, топ Видео наблюдение
, най-добър Видео наблюдение
, нов Видео наблюдение
, reolink {ucfirst}видео наблюдение
, оригинален Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, гаранция Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, бърза доставка Reolink NVS8 - 8-Channel PoE NVR for 24/7 Recording
, Support up to 16MP
, 2TB HDD Built-in
, Up to 12TB Storage Capacity
, black
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink Видео наблюдение
, видео наблюдение в българия
, видео наблюдение techmag
, онлайн поръчка Видео наблюдение
, магазин за Видео наблюдение
, топ оферти Видео наблюдение
, reolink RLN-8-410-2TB характеристики
, reolink RLN-8-410-2TB спецификации
, reolink RLN-8-410-2TB review
, reolink RLN-8-410-2TB сравнение
, reolink RLN-8-410-2TB отзиви
, reolink RLN-8-410-2TB намаление
| Product colour: | Black |
| Power consumption (typical): | 10 W |
| Output voltage: | 48 - 53 V |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 25 W |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Height: | 41 mm |
| Width: | 260 mm |
| Depth: | 230 mm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac compatibility: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Browser supported: | Edge, Firefox, Chrome, Safari |
| Number of simultaneously playbacked channels: | 4 channels |
| Video formats supported: | H.265, H.264 |
| Video input channels: | 8 channels |
| Video recording modes: | 1080p, 720p |
| Video motion detection: | Yes |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Wi-Fi: | No |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 8 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 10, 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 9 |
| HDMI output: | Yes |
| VGA (D-Sub) output ports: | 1 |
| Networking standards: | IEEE 802.3at, IEEE 802.3af |
| eSATA: | Yes |
| Ethernet WAN: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Supported network protocols: | HTTPS, TCP/IP, UDP, DHCP, P2P, UPNP, RTMP, SMTP, SSL/TLS, DNS, DDNS, NTP |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Audio RCA outputs: | 1 |
| HDD interface: | SATA, eSATA |
| HDD capacity: | 2 TB |
| Number of HDDs installed: | 1 |
| Total installed storage capacity: | 2 TB |
| Maximum storage capacity: | 12 TB |
| Number of HDDs supported: | 2 |







