


-28 %



RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPVEEKAS0007
- Тегло: 2.03kg
41.75€ (81.65лв.)
57.82€ (113.08лв.)
без ДДС: 34.79€ (68.04лв.)
Етикети:
RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, DLPVEEKAS0007
, VetExpert
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, цена RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, оферти RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, ревю RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, промоция RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, поръчай RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg мнения
, RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, vetexpert {ucfirst}храна за кучета
, оригинален RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, гаранция RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка RAW PALEO Ultra Medium&Large Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, VetExpert цена
, VetExpert промоция
, VetExpert отстъпка
, VetExpert Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, VetExpert DLPVEEKAS0007 характеристики
, VetExpert DLPVEEKAS0007 спецификации
, VetExpert DLPVEEKAS0007 review
, VetExpert DLPVEEKAS0007 сравнение
, VetExpert DLPVEEKAS0007 отзиви
, VetExpert DLPVEEKAS0007 намаление
| Series : | VETEXPERT Raw Paleo |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Seasonal offer: | Summer with your pet |
| Category: | For dog |
| Pet specific needs: | Stabilization of intestinal bacterial flora , Protection of the digestive tract, Reducing food intolerance, Improve skin health |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 2 kg |
| Gluten free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of large dogs, All breeds of medium-sized dogs, All breeds of medium and large dogs |
| Soy free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Package type: | Sack |
| Main flavor: | Beef |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Monoprotein, Chicken-free, Gluten-free, Grain-free, Food hypersensitivity, Hair and skin, Digestive support |
| Crude fibres: | 4% |
| Fat content: | 16% |
| Crude ash: | 6.5% |
| Protein: | 28,5 % |





