





Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 53773
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.61kg
68.95€ (134.86лв.)
без ДДС: 57.46€ (112.38лв.)
Етикети:
Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, 53773
, Qoltec
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, цена Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, оферти Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, ревю Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, промоция Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, онлайн магазин Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, поръчай Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s) мнения
, Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, qoltec {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, гаранция Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, бърза доставка Qoltec 53773 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 480 W 1 AC outlet(s)
, Qoltec цена
, Qoltec промоция
, Qoltec отстъпка
, Qoltec Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, Qoltec 53773 характеристики
, Qoltec 53773 спецификации
, Qoltec 53773 review
, Qoltec 53773 сравнение
, Qoltec 53773 отзиви
, Qoltec 53773 намаление
| Power protection features: | Under voltage, Short circuit, Over voltage, Overload |
| Waveform: | Sine |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (min): | 140 V |
| Input operation voltage (max): | 300 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Output power capacity: | 0.85 kVA |
| Power factor: | 0.6 |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Output operation voltage (max): | 230 V |
| Output operation voltage (min): | 220 V |
| Output power: | 480 W |
| Noise level: | 40 dB |
| LED indicators: | Power, Signal strength |
| Product colour: | Black |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -15 - 45 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Height: | 140 mm |
| Depth: | 275 mm |
| Weight: | 4.8 kg |
| Width: | 92 mm |
| Package width: | 325 mm |
| Package height: | 221 mm |
| Manual: | Yes |
| AC outlet types: | Type E |
| AC outlets quantity: | 1 AC outlet(s) |
| Typical backup time at full load: | 14 min |
| Cold start: | Yes |
| Battery capacity: | 7 Ah |
| Battery recharge time: | 6 h |
| Battery voltage: | 12 V |
| Overvoltage protection: | Y |





