





QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TS-873A-SW5T
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 9.10kg
1,373.46€ (2,686.25лв.)
без ДДС: 1,144.55€ (2,238.55лв.)
![]() |
12 x 129.70 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, TS-873A-SW5T
, QNAP
, Сървъри
, Wireless & Networking
, купете QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, цена QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, оферти QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, ревю QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, промоция QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, онлайн магазин QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, поръчай QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black мнения
, QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black сравнение
, евтин Сървъри
, топ Сървъри
, най-добър Сървъри
, нов Сървъри
, qnap {ucfirst}сървъри
, оригинален QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, гаранция QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, бърза доставка QNAP TS-873A NAS Tower Ryzen Embedded V1500B 8 GB DDR4 30.72 TB SSD QuTS hero Black
, QNAP цена
, QNAP промоция
, QNAP отстъпка
, QNAP Сървъри
, сървъри в българия
, сървъри techmag
, онлайн поръчка Сървъри
, магазин за Сървъри
, топ оферти Сървъри
, QNAP TS-873A-SW5T характеристики
, QNAP TS-873A-SW5T спецификации
, QNAP TS-873A-SW5T review
, QNAP TS-873A-SW5T сравнение
, QNAP TS-873A-SW5T отзиви
, QNAP TS-873A-SW5T намаление
| Processor model: | V1500B |
| Processor cores: | 4 |
| Processor threads: | 8 |
| Processor frequency: | 2.2 GHz |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor family: | Ryzen Embedded |
| Processor generation: | AMD Ryzen Embedded V1000 Series |
| Maximum RAM supported: | 64 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Flash memory: | 5000 MB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory slots: | 2 |
| ECC: | Yes |
| Internal memory: | 8 GB |
| Drive bay locking: | Yes |
| Fan diameter 2: | 6 cm |
| Cooling type: | Active |
| LED indicators: | SSD, LAN, Power, Status, HDD, USB |
| Chassis type: | Tower |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Number of fans: | 3 fan(s) |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Product colour: | Black |
| Cable lock slot: | Yes |
| Power consumption (HDD standby): | 25.668 W |
| Power supply location: | Built-in |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 54.067 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 250 W |
| Number of power supply units: | 1 |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Height: | 188.2 mm |
| Width: | 329.3 mm |
| Depth: | 280.8 mm |
| Link aggregation: | Yes |
| WLAN adapter supported: | Yes |
| Load balancing system: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| iSCSI support: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 2500 Mbit/s, 1000, 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Jumbo frames support: | Yes |
| Remotely operated: | Yes |
| Built-in FTP server: | Yes |
| USB copy function: | Yes |
| Share folder access right management: | Yes |
| Third-party support: | Yes |
| Management protocols: | SNMP |
| Hot spare: | Yes |
| Access Control List (ACL): | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Type: | NAS |
| Snapshot: | Yes |
| Security algorithms: | SSH, SNMPv2, 256-bit AES, SNMPv3, HTTPS, FIPS 140-2 |
| Web-based management: | Yes |
| Device class: | Home & Home Office |
| Buzzer: | Yes |
| Backup function: | Yes |
| Noise level: | 23 dB |
| On/off switch: | Yes |
| S.M.A.R.T. support: | Yes |
| Backup features: | Cloud, USB drive, iSCSI LUN |
| Number of screws: | 48 |
| Cables included: | LAN (RJ-45), AC |
| Drive tray key included: | Yes |
| Power cables quantity: | 1 |
| Operating system version: | h5.0.1 |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Operating system installed: | QuTS hero |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Number of M.2 (M & B) slots: | 2 |
| RAID rebuild: | Yes |
| Online RAID expansion: | Yes |
| Bad block scan: | Yes |
| Online RAID migration: | Yes |
| Disk roaming: | Yes |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| Number of storage drives installed: | 8 |
| Storage drives installed: | Yes |
| Total installed storage capacity: | 30.72 TB |
| RAID levels: | 6, JBOD, 60, 10, 50, 0, 5, 1 |
| Supported file systems: | FAT32, ext4, HFS+, exFAT, ext3, NTFS |
| Number of storage drives supported: | 8 |
| Storage drive capacity: | 3.84 TB |
| Hot-swap drive bays: | Yes |
| Storage drive interface: | Serial ATA II, Serial ATA III |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Installed storage drive type: | SSD |
| Storage drive sizes supported: | 2.5", M.2, 3.5" |
| Concurrent connections: | 2000 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 3 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots: | 2 |
| USB port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |







