





QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TS-864EU-RP-8G
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.74kg
2,094.23€ (4,095.95лв.)
без ДДС: 1,745.19€ (3,413.29лв.)
![]() |
12 x 197.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, TS-864EU-RP-8G
, QNAP
, Сървъри
, Wireless & Networking
, купете QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, цена QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, оферти QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, ревю QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, промоция QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, онлайн магазин QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, поръчай QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black мнения
, QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black сравнение
, евтин Сървъри
, топ Сървъри
, най-добър Сървъри
, нов Сървъри
, qnap {ucfirst}сървъри
, оригинален QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, гаранция QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, бърза доставка QNAP TS-864EU-RP-8G NAS/storage server Rack (2U) Ethernet LAN Black
, QNAP цена
, QNAP промоция
, QNAP отстъпка
, QNAP Сървъри
, сървъри в българия
, сървъри techmag
, онлайн поръчка Сървъри
, магазин за Сървъри
, топ оферти Сървъри
, QNAP TS-864EU-RP-8G характеристики
, QNAP TS-864EU-RP-8G спецификации
, QNAP TS-864EU-RP-8G review
, QNAP TS-864EU-RP-8G сравнение
, QNAP TS-864EU-RP-8G отзиви
, QNAP TS-864EU-RP-8G намаление
| Number of processors supported: | 1 |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor family: | Intel® Celeron® |
| Processor boost frequency: | 2.9 GHz |
| Processor threads: | 4 |
| Processor cores: | 4 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Maximum RAM supported: | 16 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Flash memory: | 4000 MB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory slots: | 2 |
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Cooling type: | Active |
| Chassis type: | Rack (2U) |
| Fan diameter: | 8 cm |
| Number of fans: | 2 fan(s) |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 55.83 W |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 300 W |
| Number of power supply units: | 2 |
| Fan voltage: | 12 V |
| Power consumption (sleep): | 31.742 W |
| Power supply location: | Built-in |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Package weight: | 10.5 kg |
| Weight: | 7.9 kg |
| Depth: | 346.4 mm |
| Height: | 88.6 mm |
| Width: | 482.1 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| iSCSI support: | Yes |
| Jumbo frames support: | Yes |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Security algorithms: | HTTPS, FIPS 140-2, SNMPv2, 256-bit AES, SNMPv3 |
| S.M.A.R.T. support: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Hot spare: | Yes |
| Multilingual support: | Yes |
| Access Control List (ACL): | Yes |
| Type: | NAS |
| Browser supported: | Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Apple Safari |
| Snapshot: | Yes |
| Device class: | Small & Medium Business |
| Built-in FTP server: | Yes |
| Backup function: | Yes |
| Buzzer: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Backup features: | iSCSI LUN |
| System log: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45), AC |
| Number of screws: | 56 |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Operating system version: | 5.0.0 |
| Operating system installed: | QNAP Turbo System |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| Storage drives installed: | No |
| Supported storage drive interfaces: | Serial ATA II, Serial ATA III |
| Storage drive interface: | Serial ATA III |
| Storage drive sizes supported: | 3.5", 2.5 |
| RAID levels: | 6, 60, 50, JBOD, 1, 5, 0, 10 |
| Hot-swap drive bays: | Yes |
| Online RAID migration: | Yes |
| Online RAID expansion: | Yes |
| Installed storage drive type: | No |
| Number of storage drives supported: | 8 |
| Supported file systems: | FAT32, HFS+, ext4, ext3, NTFS |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| HDMI version: | 1.4b |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| Concurrent connections: | 1500 |
| USB port: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 84714100 |







