





















Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAPHILCD0348
- Тегло: 22.50kg
- SKU: TVAPHILCD0348
583.60€ (1,141.41лв.)
без ДДС: 486.33€ (951.18лв.)
![]() |
12 x 55.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, TVAPHILCD0348
, Philips
, TV & Електроника
, купете Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, цена Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, оферти Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, ревю Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, промоция Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, онлайн магазин Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, поръчай Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite мнения
, Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, philips {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, гаранция Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, бърза доставка Philips 55PUS8919/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Philips TVAPHILCD0348 характеристики
, Philips TVAPHILCD0348 спецификации
, Philips TVAPHILCD0348 review
, Philips TVAPHILCD0348 сравнение
, Philips TVAPHILCD0348 отзиви
, Philips TVAPHILCD0348 намаление
EAN: 8718863041635
MPN: 55PUS8919/12
Technical Specifications
| Product colour | Anthracite |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 200 x 300 mm |
| Ambient lighting | Yes |
| AC input voltage | 220/240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 2 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 180 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 69 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| ECO mode | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Programming period | 8 day(s) |
| Depth (with stand) | 287 mm |
| Height (with stand) | 784 mm |
| Width (with stand) | 1230 mm |
| Weight (without stand) | 15.5 kg |
| Depth (without stand) | 81 mm |
| Width (without stand) | 1230 mm |
| Height (without stand) | 720 mm |
| Weight (with stand) | 18.1 kg |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Video formats supported | HEVC |
| Subtitle formats supported | ASS |
| Subtitle formats supported | SSA |
| Subtitle formats supported | TXT |
| Subtitle formats supported | SUB |
| Subtitle formats supported | SMI |
| Subtitle formats supported | SRT |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Teletext function | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Image formats supported | GIF |
| Image formats supported | PNG |
| Image formats supported | BMP |
| Image formats supported | JPEG |
| Image formats supported | HEIF |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | FLAC |
| Audio formats supported | WMA |
| Audio formats supported | WAV |
| Audio formats supported | WMA-PRO |
| Audio formats supported | MP3 |
| Teletext | 1000 pages |
| Ambient light sensor | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR 10+ |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Package depth | 890 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 24 kg |
| Package width | 1360 mm |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display diagonal | 139.7 cm (55") |
| Supported graphics resolutions | 720 x 576 |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Supported video modes | 576p |
| Supported video modes | 480p |
| Supported video modes | 1080p |
| Supported video modes | 720p |
| Supported video modes | 1440p |
| Supported video modes | 2160p |
| Display refresh rates supported | 24 Hz |
| Display refresh rates supported | 30 Hz |
| Display refresh rates supported | 25 Hz |
| Display refresh rates supported | 50 Hz |
| Display refresh rates supported | 60 Hz |
| Display refresh rates supported | 144 Hz |
| Display refresh rates supported | 120 Hz |
| Display technology | LED |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display diagonal (metric) | 139 cm |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | No |
| Sound modes | Clear Voice |
| Sound modes | AI Sound |
| RMS rated power | 40 W |
| Audio decoders | Dolby Digital |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Audio decoders | DTS:X |
| Number of speakers | 4 |
| HDCP | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 4 |
| HDCP version | 2.3 |
| Audio Return Channel (ARC) | No |
| Common interface (CI) | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Number of batteries supported | 2 |
| Batteries included (type, quantity) | 2 x AAA |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Digital signal format system | DVB-T2 HD |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Tuner type | Digital |
| Operating system installed | Titan OS |
| Screen mirroring | Yes |
| Video apps | Amazon Prime Video |
| Video apps | Apple TV |
| Video apps | BBC iPlayer |
| Video apps | Disney+ |
| Video apps | YouTube |
| Video apps | Netflix |
| Smart TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Philips technologies (AV/TV) | Ambilight |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15.5 x 135 x 88.5 cm
Weight: 22.5 kg





