





















Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAPHILCD0335
- Тегло: 5.00kg
- SKU: TVAPHILCD0335
164.90€ (322.52лв.)
без ДДС: 137.42€ (268.77лв.)
![]() |
12 x 15.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVAPHILCD0335
, Philips
, TV & Електроника
, купете Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, philips {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Philips 32PHS6000/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Philips TVAPHILCD0335 характеристики
, Philips TVAPHILCD0335 спецификации
, Philips TVAPHILCD0335 review
, Philips TVAPHILCD0335 сравнение
, Philips TVAPHILCD0335 отзиви
, Philips TVAPHILCD0335 намаление
EAN: 8718863045978
MPN: 32PHS6000/12
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Signal strength indication | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (standby) | 2 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy saving mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Picture mute (for radio) | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| ECO mode | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| On/Off timer | Yes |
| Programming period | 8 day(s) |
| Depth (with stand) | 205 mm |
| Height (with stand) | 448 mm |
| Width (with stand) | 715 mm |
| Depth (without stand) | 83 mm |
| Height (without stand) | 432 mm |
| Weight (without stand) | 3.45 kg |
| Width (without stand) | 715 mm |
| Weight (with stand) | 3.5 kg |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Teletext function | Yes |
| Image formats supported | HEIF |
| Image formats supported | JPEG |
| Image formats supported | PNG |
| Image formats supported | BMP |
| Image formats supported | GIF |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Video formats supported | H.264 |
| Video formats supported | HEVC |
| Video formats supported | H.265 |
| Video formats supported | MPEG2 |
| Video formats supported | MKV |
| Video formats supported | MPEG1 |
| Video formats supported | AVI |
| Video formats supported | MPEG4 |
| Video formats supported | VP9 |
| Ambient light sensor | Yes |
| Audio formats supported | WAV |
| Audio formats supported | MP3 |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | FLAC |
| Teletext | 1000 pages |
| Package width | 790 mm |
| Package weight | 4.6 kg |
| Package depth | 123 mm |
| Package height | 500 mm |
| Desktop stand | Yes |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 1366 x 768 |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| HD type | HD |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Display refresh rates supported | 50 Hz |
| Display refresh rates supported | 60 Hz |
| Supported video modes | 576p |
| Supported video modes | 720p |
| Display technology | LED |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Sound modes | Dialog |
| Sound modes | Music |
| Audio decoders | Dolby Digital |
| RMS rated power | 12 W |
| Number of speakers | 2 |
| HDCP | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.3 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| PC in (D-Sub) | No |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | No |
| Common interface (CI) | No |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Digital signal format system | DVB-T2 HD |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Tuner type | Digital |
| Operating system installed | Titan OS |
| Video apps | Disney+ |
| Video apps | Amazon Prime Video |
| Video apps | YouTube |
| Video apps | BBC iPlayer |
| Video apps | Netflix |
| Video apps | HBO |
| Smart TV | Yes |
| Internet TV | No |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.5 x 78.5 x 50 cm
Weight: 5 kg





