





















Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAPHILCD0333
- Тегло: 7.00kg
- SKU: TVAPHILCD0333
226.51€ (443.02лв.)
без ДДС: 188.76€ (369.18лв.)
![]() |
12 x 21.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVAPHILCD0333
, Philips
, TV & Електроника
, купете Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, philips {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Philips 32PFS6900/12 TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Philips TVAPHILCD0333 характеристики
, Philips TVAPHILCD0333 спецификации
, Philips TVAPHILCD0333 review
, Philips TVAPHILCD0333 сравнение
, Philips TVAPHILCD0333 отзиви
, Philips TVAPHILCD0333 намаление
EAN: 8718863048153
MPN: 32PFS6900/12
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Stand type | Legs stand |
| Stand colour | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Signal strength indication | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy saving mode | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Power consumption (standby) | 2 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Programming period | 8 day(s) |
| Height (with stand) | 451 mm |
| Weight (with stand) | 4.63 kg |
| Depth (with stand) | 178 mm |
| Weight (without stand) | 4.53 kg |
| Width (with stand) | 728 mm |
| Height (without stand) | 433 mm |
| Width (without stand) | 728 mm |
| Depth (without stand) | 87 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Yes |
| Video formats supported | MPEG2 |
| Video formats supported | H.264 |
| Video formats supported | HEVC |
| Video formats supported | H.265 |
| Video formats supported | AVI |
| Video formats supported | MKV |
| Video formats supported | MPEG1 |
| Video formats supported | MPEG4 |
| Video formats supported | VP9 |
| Subtitle formats supported | SRT |
| Subtitle formats supported | SSA |
| Subtitle formats supported | ASS |
| Subtitle formats supported | TXT |
| Subtitle formats supported | SUB |
| Subtitle formats supported | SMI |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Audio formats supported | WAV |
| Audio formats supported | MP3 |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | FLAC |
| Image formats supported | BMP |
| Image formats supported | JPEG |
| Image formats supported | GIF |
| Image formats supported | HEIF |
| Image formats supported | PNG |
| Teletext function | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Picture processing technology | Philips Pixel Plus HD |
| Teletext | 1000 pages |
| Noise reduction | Yes |
| Package weight | 7.4 kg |
| Package width | 848 mm |
| Package height | 520 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Cables included | AC |
| Desktop stand | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Supported video modes | 576p |
| Supported video modes | 720p |
| Display technology | LED |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 1366 x 768 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Screen shape | Flat |
| Display refresh rates supported | 60 Hz |
| Display refresh rates supported | 50 Hz |
| HD type | Full HD |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| RMS rated power | 12 W |
| Number of speakers | 2 |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| HDMI ports quantity | 3 |
| HDCP | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | No |
| HDCP version | 2.3 |
| PC in (D-Sub) | No |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Common interface (CI) | No |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Durability index | 5.2 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Digital signal format system | DVB-T2 HD |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Tuner type | Digital |
| Video apps | BBC iPlayer |
| Video apps | Disney+ |
| Video apps | Amazon Prime Video |
| Video apps | YouTube |
| Video apps | HBO |
| Video apps | Netflix |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Internet TV | No |
| Operating system installed | Titan OS |
| Philips technologies (AV/TV) | Ambilight |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 84 x 51 cm
Weight: 7 kg





