





















Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONPHIMON0145
- Тегло: 9.65kg
- SKU: MONPHIMON0145
274.13€ (536.15лв.)
без ДДС: 228.44€ (446.79лв.)
![]() |
12 x 25.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, MONPHIMON0145
, Philips
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, цена Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, оферти Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, ревю Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, промоция Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, онлайн магазин Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, поръчай Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black мнения
, Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, philips {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, гаранция Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, бърза доставка Philips 1000 series 32E1N1800LA/00 LED display 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Philips MONPHIMON0145 характеристики
, Philips MONPHIMON0145 спецификации
, Philips MONPHIMON0145 review
, Philips MONPHIMON0145 сравнение
, Philips MONPHIMON0145 отзиви
, Philips MONPHIMON0145 намаление
EAN: 8721038000597
MPN: 32E1N1800LA/00
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Home |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 34.9 W |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Operating altitude | 0 - 3658 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Non-operating altitude | 3658 - 12192 m |
| Width (with stand) | 714 mm |
| Depth (with stand) | 140 mm |
| Height (with stand) | 512 mm |
| Weight (without stand) | 6.25 kg |
| Height (without stand) | 419 mm |
| Weight (with stand) | 7.39 kg |
| Width (without stand) | 714 mm |
| Depth (without stand) | 52 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package height | 512 mm |
| Package width | 870 mm |
| Package weight | 9.68 kg |
| Package depth | 261 mm |
| Manual | Yes |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Stand included | Yes |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Pixel pitch | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Vertical scan range | 40 - 60 Hz |
| Horizontal scan range | 30 - 140 kHz |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Response time | 4 ms |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel density | 139.87 ppi |
| Panel type | VA |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display technology | LCD |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Display sRGB | Yes |
| Backlight type | W-LED |
| Touchscreen | No |
| Colour depth | 8 bit |
| DDC/CI | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Haze rate | 25% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| RMS rated power | 4 W |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| LED indicators | Operation |
| LED indicators | Stand-by |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| On Screen Display (OSD) languages | Greek |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Korean |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Hungarian |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| Height adjustment | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Audio output | Yes |
| HDMI | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Compatible operating systems | Mac OS Windows 11/10 |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Philips SmartUniformity | 95 - 102% |
| EasyRead mode | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Delta E | 2 |
| LowBlue mode | Yes |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1934375 |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 87 x 51 x 14 cm
Weight: 9.65 kg





