
PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPEDKAS0004
- Тегло: 12.40kg
62.78€ (122.79лв.)
без ДДС: 52.32€ (102.33лв.)
Етикети:
PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, DLPPEDKAS0004
, Pedigree
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, цена PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, оферти PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, ревю PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, промоция PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, поръчай PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg мнения
, PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pedigree {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, гаранция PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка PEDIGREE Professional Nutrition Junior with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, Pedigree цена
, Pedigree промоция
, Pedigree отстъпка
, Pedigree Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Pedigree DLPPEDKAS0004 характеристики
, Pedigree DLPPEDKAS0004 спецификации
, Pedigree DLPPEDKAS0004 review
, Pedigree DLPPEDKAS0004 сравнение
, Pedigree DLPPEDKAS0004 отзиви
, Pedigree DLPPEDKAS0004 намаление
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Age of the pet : | Junior |
| Weight: | 12 kg |
| Dog breed: | All breeds of medium and large dogs |
| Soy free: | No data available |
| Series : | PEDIGREE Professional Nutrition |
| Main flavor: | Poultry |
| Dosage form: | Solid |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | No data available |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Gluten free: | No |
| Package type: | Sack |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 7% |
| Fat content: | 10% |
| Protein: | 25% |
| Crude fibres: | 2.4% |










