
PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables, medium and large breeds - dry dog food - 12kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPEDKAS0003
- Тегло: 12.40kg
61.50€ (120.28лв.)
без ДДС: 51.25€ (100.24лв.)
Етикети:
PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, DLPPEDKAS0003
, Pedigree
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, цена PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, оферти PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, ревю PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, промоция PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, поръчай PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg мнения
, PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pedigree {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, гаранция PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, бърза доставка PEDIGREE Professional Nutrition Adult with poultry and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12kg
, Pedigree цена
, Pedigree промоция
, Pedigree отстъпка
, Pedigree Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Pedigree DLPPEDKAS0003 характеристики
, Pedigree DLPPEDKAS0003 спецификации
, Pedigree DLPPEDKAS0003 review
, Pedigree DLPPEDKAS0003 сравнение
, Pedigree DLPPEDKAS0003 отзиви
, Pedigree DLPPEDKAS0003 намаление
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Additional features: | No special needs |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Weight: | 12 kg |
| Gluten free: | No |
| Dog breed: | All breeds of medium and large dogs |
| Category: | For dog |
| Soy free: | No data available |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Package type: | Sack |
| No artificial colours: | No data available |
| Dosage form: | Solid |
| Crude fibres: | 3% |
| Crude ash: | 7% |
| Fat content: | 9% |
| Protein: | 20% |










