
PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPEDKAS0005
- Тегло: 12.10kg
60.59€ (118.50лв.)
без ДДС: 50.49€ (98.75лв.)
Етикети:
PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, DLPPEDKAS0005
, Pedigree
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, цена PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, оферти PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, ревю PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, промоция PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, поръчай PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg мнения
, PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pedigree {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, гаранция PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка PEDIGREE Professional Nutrition Adult with beef and vegetables
, medium and large breeds - dry dog food - 12 kg
, Pedigree цена
, Pedigree промоция
, Pedigree отстъпка
, Pedigree Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Pedigree DLPPEDKAS0005 характеристики
, Pedigree DLPPEDKAS0005 спецификации
, Pedigree DLPPEDKAS0005 review
, Pedigree DLPPEDKAS0005 сравнение
, Pedigree DLPPEDKAS0005 отзиви
, Pedigree DLPPEDKAS0005 намаление
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Series : | PEDIGREE Professional Nutrition |
| Main flavor: | Beef |
| Age of the pet : | Adult |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No |
| No artificial colours: | No data available |
| Weight: | 12 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Dog breed: | All breeds of medium and large dogs |
| Package type: | Sack |
| Soy free: | No data available |
| Product category : | Dry food |
| Protein: | 20% |
| Crude fibres: | 3.1% |
| Fat content: | 9% |
| Crude ash: | 5.5% |










