





PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPEDKAM0002
- Тегло: 1.33kg
20.21€ (39.52лв.)
без ДДС: 16.84€ (32.94лв.)
Етикети:
PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, DLPPEDKAM0002
, Pedigree
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, цена PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, оферти PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, ревю PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, промоция PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, онлайн магазин PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, поръчай PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g мнения
, PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pedigree {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, гаранция PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, бърза доставка PEDIGREE Junior Selection Mix - Wet dog food - 12x100 g
, Pedigree цена
, Pedigree промоция
, Pedigree отстъпка
, Pedigree Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Pedigree DLPPEDKAM0002 характеристики
, Pedigree DLPPEDKAM0002 спецификации
, Pedigree DLPPEDKAM0002 review
, Pedigree DLPPEDKAM0002 сравнение
, Pedigree DLPPEDKAM0002 отзиви
, Pedigree DLPPEDKAM0002 намаление
| Preservative free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet food flavor: | Lamb, Poultry, Beef, Chicken |
| No artificial additives: | No data available |
| Serving size: | 100 g |
| Health effects: | General health |
| Pet life stage: | Junior |
| Sugar free: | No |
| Weight: | 12 x 100 g |
| Package type: | Sachet |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | Any breed |
| Animal type(s): | Dog |
| Soy free: | No data available |
| Gluten free: | No |
| Suitable for: | Dog |
| No artificial colours: | No data available |
| Product category : | Wet food |
| Age of the pet : | Junior |
| Main flavor: | Lamb, Chicken, Poultry |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Additional features: | General health, Growth period |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Fat content: | 6% |
| Crude fibres: | 0.3% |
| Protein: | 8.5% |
| Moisture content: | 80.5% |










