





Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s, mini, aluminium, silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PSF32GT300DS3U
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.01kg
21.90€ (42.83лв.)
без ДДС: 18.25€ (35.69лв.)
Етикети:
Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, PSF32GT300DS3U
, Patriot
, USB памети
, Периферия
, купете Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, цена Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, оферти Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, ревю Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, промоция Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, онлайн магазин Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, поръчай Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver мнения
, Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, patriot {ucfirst}usb памети
, оригинален Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, гаранция Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, бърза доставка Patriot FLASHDRIVE Tab300 32GB USB 3.2 120MB/s
, mini
, aluminium
, silver
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, Patriot PSF32GT300DS3U характеристики
, Patriot PSF32GT300DS3U спецификации
, Patriot PSF32GT300DS3U review
, Patriot PSF32GT300DS3U сравнение
, Patriot PSF32GT300DS3U отзиви
, Patriot PSF32GT300DS3U намаление
| Product colour: | Silver |
| Height: | 6 mm |
| Depth: | 23.5 mm |
| Width: | 12.2 mm |
| Weight: | 3.3 g |
| Mac operating systems supported: | Mac OS 10.6 or later |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Linux operating systems supported: | Linux 2.4 and later |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 32 GB |
| Read speed USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 120 MB/s |
| Device interface: | USB |
| Plug and Play: | Yes |
| Package weight: | 15 g |
| Package depth: | 6 mm |
| Package height: | 132 mm |
| Package width: | 100 mm |
| Package type: | Card with hanging hole |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Sustainability certificates: | CE, BSMI, UKCA, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |



