


-28 %



PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1,5kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPZWKAS0003
- Тегло: 1.53kg
19.10€ (37.36лв.)
26.45€ (51.73лв.)
без ДДС: 15.92€ (31.14лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPPZWKAS0003
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - dry dog food - 1
, 5kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPPZWKAS0003 характеристики
, DLPPZWKAS0003 спецификации
, DLPPZWKAS0003 review
, DLPPZWKAS0003 сравнение
, DLPPZWKAS0003 отзиви
, DLPPZWKAS0003 намаление
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| No artificial colours: | Yes |
| Package type: | Sachet |
| Weight: | 1.5 kg |
| Product category : | Dry food |
| Sugar free: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | General health, Grain-free, Chicken-free, Gluten-free, Monoprotein, Muscle building |
| Main flavor: | Rabbit |
| Dosage form: | Solid |
| Soy free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Gluten free: | Yes |
| Warnings: | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Fat content: | 16% |
| Crude fibres: | 4% |
| Protein: | 29% |
| Moisture content: | 9% |
| Crude ash: | 11% |





