


-28 %



PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1,5kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPZWKAS0004
- Тегло: 1.54kg
19.93€ (38.98лв.)
27.60€ (53.98лв.)
без ДДС: 16.61€ (32.49лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPPZWKAS0004
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 1
, 5kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPPZWKAS0004 характеристики
, DLPPZWKAS0004 спецификации
, DLPPZWKAS0004 review
, DLPPZWKAS0004 сравнение
, DLPPZWKAS0004 отзиви
, DLPPZWKAS0004 намаление
| Sugar free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Weight: | 1.5 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Pet specific needs: | Growth period |
| Dog breed: | All breeds of small and medium-sized dogs |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Package type: | Sachet |
| Age of the pet : | Junior |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Additional features: | General health, Grain-free, Chicken-free, Gluten-free, Growth period, Muscle building, Monoprotein |
| Main flavor: | Rabbit |
| Warnings: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Protein: | 28% |
| Crude fibres: | 4% |
| Fat content: | 14% |
| Crude ash: | 11% |





